Home    Vestigingen


Royal Brinkman exporteert momenteel naar meer dan honderd landen. Telers worden wereldwijd ontzorgd middels de deur-tot-deur levering. Dit kunnen wij alleen waarborgen doordat Royal Brinkman ook sterk lokaal vertegenwoordigd is in landen waar tuinbouw ertoe doet. 

Wij zijn lokaal actief in 14 landen van waaruit onze teams op betrouwbare wijze een breed scala aan producten leveren aan telers; local-for-local.  



Hoofdkantoor:


Brinkman Agro BV
Postbus 2
2690 AA 's-Gravenzande
Tel. 0174 - 446 100
Fax. 0174 - 446 150
Email: agro@brinkman.nl

Brinkman Tuinbouw Techniek
Postbus 2
2690 AA 's-Gravenzande
Tel. 0174 - 446 446
Fax. 0174 - 446 304
Email: info@brinkmantechniek.nl
24-uurs service: 0174 - 446

Brinkman International BV

Postbus 2
2690 AA 's-Gravenzande
Tel. 0174 - 446 100
Fax. 0174 - 446 151
Email: royal@brinkman.com



 


Nederlandse vestigingen: 

Bleiswijk
Hoefweg 191, 2665 LA
Tel. 010 - 529 27 00 / Fax. 010 529 27 50
Email: bleiswijk@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr 7:00 tot 17:00 uur, za gesloten
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 


   

Gameren
Hendrikstraat 27, 5311 CT
Tel. 0418 564 800 / Fax. 0418 - 564 850
Email: gameren@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 


   
's-Gravenzande
Woutersweg 10, 2691 PR
Tel. 0174 - 446261 / Fax. 0174 446 350
Email: gravenzande@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 7:30 tot 17:00, za van 8:00 tot 12:00
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 


   

Venlo
Zonneveld 5, 5993 SG Maasbree 
Tel. 077 - 320 89 00 / Fax. 077 - 320 89 50
Email: venlo@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00, zaterdag gesloten
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 

   

Zwaagdijk
KaRo b.v. Tulpenmarkt 4, 1681 PK Zwaagdijk
Tel. 0228 - 563 135 / Fax. 0228 - 561 832
Email: info@karobv.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00, za van 9:00 tot 12:00
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 

 


 

Buitenlandse vestigingen:

Brinkman (Horticultural Service) UK Ltd. 

Heron Buildings 
Plaxton Bridge Road 
Woodmansey 
Beverley 
East Yorkshire 
HU17 0RT 
United Kingdom 

Tel. +44 (0) 148 284 2123 
Fax. +44 (0) 148 284 0444 
E-mail:  sales@brinkmanuk.co.uk
 
Royal Brinkman UK

   

Brinkman France

ZI de la Saussaye
35-Rue du Rond d' Eau
Saint-Cyr-en-Val 45075 ORLEANS Cedex 02 
France

Guillaume de Bloois
Tel: 02 38 69 60 39
Portable: 06 07 28 88 52
E mail adresse: bloois@royalbrinkman.fr

Région Bretagne
ZA, Pen ar Forest
29860 Kersaint-Plabennec

29490 Guipavas

Michel van Megen
Tel: 02 98 36 53 75
Portable: 06 89 72 48 53
E mail adresse: michel.van.megen@royalbrinkman.com


  Royal Brinkman France
     

Royal Brinkman España S.L.


Contacto: Erik de Smalen 
Polígono La Redonda 
Calle XIII,  75  
04710 Santa María del Águila (Almería) 
Spain 

Tel. +34 950 346 800 
Fax. +34 950 346 855 
E-mail: info@royalbrinkman.es

For more intormation see https://royalbrinkman.es/


  Royal Brinkman Spanje
     

Royal Brinkman México  


Royal Brinkman Méxcio S de RL de CV
Avenida Industria Aeronáutica
Parque Industrial PYME IV
Lote 9 de la Manzana 7
San Antonio La Galera, Huimilpan Querétaro
C.P. 76974


Contacto: Ben Sosef
Celular: +52 (1) 442 111 9396
Correo: ben@royalbrinkman.com.mx

For more intormation see https://royalbrinkman.com.mx/
  Royal Brinkman Mexico


   

Brinkman Polska


Oddział Warszawa, Bronisze WRSRH 
05-850 Ożarów Mazowiecki, Bronisze, ul. Poznańska 98
Tel. +48 227 215 804 
Fax. +48 227 222 918 
E-mail:  warszawa@brinkman.pl

Oddział Tychy, 43-100 Tychy, ul. Katowicka 38 
szef oddziału: Joanna Czylok 
Tel. +48 323 262 060 
Fax. +48 323 262 066 
E-mail: tychy@brinkman.pl

Oddział Poznań, 61-324 Poznań, ul. Ostrowska 452 
szef oddziału: Justyna Zwierzyńska 
Tel. +48 618 726 151 
Fax. +48 618 726 150 
E-mail: poznan@brinkman.pl 
Website: https://royalbrinkman.pl/

Jan Jemelka
Tel. +420 705 215 027
E-mail: jan.jemelka@brinkman.cz 

Zástupce pro ČR,Karel Ostárek tel. +420 724 043 792 
E-mail: karel@brinkman.cz
  Polen Royal Brinkman
     

Brinkman Hungary KFT 


Kapcsolat: Laszlo Badenszki
Szántó Kovács János u. 180 
6800 Hódmezövásárhely 
Hungary

Tel. +36 62 243 247 
Tel. +36 62 533 260 
Fax. +36 62 243 254

E-mail:  info@brinkman.hu
E-mail:  hungary@brinkman.com

 
Royal Brinkman Hongarije
     

Brinkman Bulgaria  


Contact: Siana Zhelyazkova 
Tel:    +316 277 469 63    (NL)
Tel:    +359 897 853878   (BG)

E-mail:   siana@royalbrinkman.com



 
Royal Brinkman Bulgarije
     

Brinkman Romania


Sales Romania& Moldova
Contact: György-Hangan Cristina 

Tel. +36 30 830 44 42
Tel. + 40 31 63 000 96
E-mail: cristina@brinkman.hu / romania@brinkman.com


  Romanian flag
     

Brinkman Srbija


Contact: Borislav Konstantinovic

Tel. +381 063 714 3595
Tel. +381 021 445 996
E-mail: konstantinovic@brinkmanscg.com


 
Royal Brinkman Servië
     

Brinkman Türkiye  


Brinkman Tarım Ticaret Limited Şirketi 
Contact: Tansel Bukulen 
Tel: +90 539 691 50 60 
Tel: +31 627 746 970 
Tel: +31 (0) 174 44 63 05 
E-mail:  tansel@brinkman.com

Adres: 
Antalya - Burdur Karayolu Üzeri 
Toptancılar Birliği Sitesi 102 Ada B Blok No: 7 
Döşemealtı – ANTALYA / TURKEY
  Royal Brinkman Turkije

   

Royal Brinkman GmbH


Post adres
Carl-Kühne-Straße 2 
47638 Straelen
Duitsland

Tel. +49 (0) 2839 562 9018 
Fax. +31 (0) 77 320 8950 
E-mail: info@royalbrinkman.de

Website: https://royalbrinkman.de

  Royal Brinkman GMbH
     

Royal Brinkman Australië 

Contact: Job Roskam
Tel. 03 - 958 725 66
E-mail: job@brinkman.com.au

Adres:
Brinkman Australia Pty Ltd
18-20 Jarrah Drive
Braeside, Victoria 3195