Unisoft 3050 voorkomt corrosie in gesloten, recirculerende koud en heet water systemen. De aanwezigheid van sterk werkende inhibitoren (niet milieubelastend), en dispersanten (polymeren) garanderen een uitstekende corrosiebescherming op aluminium, aluminium legeringen, ijzer- en koper bestanddelen. Verder verzorgt het product een uitstekende reiniging van warmteafgevende oppervlakken en voorkomt het vorming van afzettingen. Unisoft 3050 is fosfaat en boraat vrij.
Voordelen
• Bescherming tegen corrosie op aluminium of aluminiumlegeringen
• Geen fosfaat en boraat
• Toepasbaar in alle soorten water
• Zorgt voor schone warmte afgevende oppervlakken
• Ecologisch verantwoord, praktisch kleurloos
• Neutraal product
• Simpel te gebruiken en te analyseren/controleren (QuickScan/Corrosiemeter)
Fysische eigenschappen
Voorkomen | kleurloze tot lichtgele vloeistof, typische geur |
pH (onverdund) | 6,5-8,5 |
Soortelijk gewicht (20ºC) | 1,04 kg/l |
Vriespunt | - 3 °C |
Dosering
De dosering bedraagt in zacht en demiwater 5- 10 kg/m3, en in hard water 10-15 kg/m3. Uw Avf Water Specialist zal de correcte dosering adviseren, gebaseerd op de bedrijfsomstandigheden. Unisoft 3050 kan gedoseerd worden met een standaard doseerpomp.
Voorzorgsmaatregelen
Er dient voorzichtig omgesprongen te worden met Unisoft 3050. Geconcentreerd product is irriterend voor huid en ogen. Draag beschermende kleding, schoenen en gelaatsbescherming! Bij oog- of huidcontact overvloedig spoelen met water.
Meer informatie is te vinden in het SDS.