Alles voor de professionele glastuinbouw Persoonlijk advies van specialisten Meer dan 30.000 producten
Winkelmandje
0
progress indicator
Bezig met toevoegen...
Dé webshop voor de professionele teler
Logo image

Recirculatie ventilator Caf45 50/60Hz 230V

Do not delete this link

Recirculatie ventilator Caf45 50/60Hz 230V

Artikelnummer W90001740

Wilt u uw persoonlijke prijzen zien? Dan kunt u eenvoudig inloggen.

Heeft u nog geen account? U kunt binnen 1 minuut een account aanmaken.

stuk(s)

Productomschrijving

Recirculatie ventilator, type CAF45 50Hz-230V

De CAF45 recirculatie ventilator creëert een rustige en natuurlijk luchtstroom in de kas. De evenredige luchtverdeling zorgt ervoor dat het kasklimaat optimaal is. Bovendien zorgen deze ventilatoren ervoor dat het gewas sneller droogt, wat de ziektedruk verminderd.
In combinatie met kachels, worden de  CAF45 ventilatoren veelvuldig als ondersteuningsventilator ingezet om de worp van de kachel indien nodig te verlengen.   

Uw voordelen:

  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Zeer gunstige prijs/prestatieverhouding
  • Toeren regelbaar
  • Zeer veilig dankzij beschermroosters
  • Zuinig in gebruik

 

Model: CAF45            50Hz-230V60Hz-230V50Hz-400V60Hz-400V
Luchverplaatsing          m³/u5750622554456040
StroomverbruikAmp.1,551,870,480,53
FreguentieHz50605060
MotervermogenWatt350425200285
NetspanningVolt230230400400
Toerental ventilatorT p/m1300149013801540
Worpmtr40454045
GewichtKg10101010
Diametercm45454545
Max. omgevins temp°C60606060
Do not delete this link